Doprava a platba

Doprava:

Sme výrobcovia potravinárskych produktov a preto na prepravu máme obzvlášť vysoké požiadavky. Tovar je krehký ( sklo ), nesmie sa prevrátiť a musí byť doručený v čo najkratšom čase aby sa neznehodnotil.
 
Tovar zasielame len expres kuriérnou službou Slovenskej pošty, s lehotou dodania do 24 hodín od odovzdania kuriérovi. Zásielky sú doručované "na adresu", preto je potrebné v objednávke uviesť okrem fakturačných údajov aj skutočné miesto dodania a mobilný telefonický kontakt. Všetky poskytnuté údaje sú používané v súlade s ochranou osobných údajov. Slovenská pošta na telefonický kontakt odosiela oznámenia o doručovaní zásielky a kuriér pre oblasť adresáta  Vás kontaktuje pred doručením.
Kuriérne služby sú hradené v súlade s cenníkom poskytovaných služieb pre danú kategóriu zásielok, cena za zásielku sa pohybuje v hodnote od 8,- € s DPH vrátane prepravných obalov s výstužou, podľa hmotnosti zásielky.

V prípade veľkej objednávky a nutnosti komplikovanejšieho balenia či prepravy, Vás budeme pri spracovaní objednávky kontaktovať.

Platba: 

Dostupné platobné možnosti :
- Platba na dobierku kuriérovi ( +1,5 € )
- Bankovým prevodom vopred na účet ( + 0 € )
- Hotovostne pri odbere v kamennej predajni ( + 0 € ), platí len pre predaj z dvora.
- Platby za darčekové balenie a spôsob úhrady stanovený od hmotnosti a veľkosti darčekového košíka.


Celé znenie obchodných podmienok aj dopravy a platby si môžete prečítať v obchodných podmienkach.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie