Doprava a platba

Doprava:

Sme výrobcovia potravinárskych produktov a preto na prepravu máme obzvlášť vysoké požiadavky. Tovar je krehký ( sklo ), nesmie sa prevrátiť a musí byť doručený v čo najkratšom čase aby sa neznehodnotil.
 
Tovar zasielame len expres kuriérnou službou Slovenskej pošty, s lehotou dodania do 24 hodín od odovzdania kuriérovi. Zásielky sú doručované "na adresu", preto je potrebné v objednávke uviesť okrem fakturačných údajov aj skutočné miesto dodania a mobilný telefonický kontakt. Všetky poskytnuté údaje sú používané v súlade s ochranou osobných údajov. Slovenská pošta na telefonický kontakt odosiela oznámenia o doručovaní zásielky a kuriér pre oblasť adresáta  Vás kontaktuje pred doručením.
Kuriérne služby sú hradené v súlade s cenníkom poskytovaných služieb pre danú kategóriu zásielok, cena za zásielku sa pohybuje v hodnote od 8,- € s DPH vrátane prepravných obalov s výstužou, podľa hmotnosti zásielky.

V prípade veľkej objednávky a nutnosti komplikovanejšieho balenia či prepravy, Vás budeme pri spracovaní objednávky kontaktovať.

Platba: 

Dostupné platobné možnosti :
- Platba na dobierku kuriérovi ( +1,5 € )
- Bankovým prevodom vopred na účet ( + 0 € )
- Hotovostne pri odbere v kamennej predajni ( + 0 € ), platí len pre predaj z dvora.
- Platby za darčekové balenie a spôsob úhrady stanovený od hmotnosti a veľkosti darčekového košíka.


Celé znenie obchodných podmienok aj dopravy a platby si môžete prečítať v obchodných podmienkach.